Chiptuning

Přehled produktů REVO: Proč zvyšovat výkon?

Revo Performance Software dostane z Vašeho vozu skutečný potenciál, zvýší sílu, točivý moment, jízdní vlastnosti a reakční vlastnosti. Veškerý náš software a programovací zařízení jsou navrženy u Nás a veškerý výkonový software je instalován bez jakéhokoliv fyzického zásahu do vozidla.

Revo software pro zvýšení výkonu motoru je navržen tak, aby zdokonalil Vaše vozidlo a ukázal pravý výkonnostní potenciál vozu.

Výrobci automobilů mají přísná kritéria, která musí splňovat všechny vyrobené vozidla, výkonnost je často omezována zákony o emisích a firemní marketingové politiky. Pokud k tomu přidáme fakt, že většina vozidel se musí vyrovnat s různými klimatickými podmínkami po celém světě a musí fungovat s palivy různé kvality, kupujete si vozidla které ani zdaleka nedosahují svůj skutečný možný potenciál. Zde přichází Revo a otevírá nové možnosti dosáhnout maximální možný potenciál z Vašeho vozidla.

Revo software zlepšuje výkon, točivý moment a reakce vašeho motoru, které vám nabízejí větší flexibilitu a zároveň splňují bezpečnostní parametry a udržují hladkost, spolehlivost a spotřebu paliva vašeho motorového vozidla.

Revo software:

STAGE 1

Revo Fáze 1, úprava softwaru uvolní skutečný potenciál Vašeho motoru, zlepší výkon, točivý moment, citlivost a flexibilitu v rámci možností vyrobeného vozidla, bezpečnostních předpisů a zachování hladkosti, spolehlivosti a spotřeby paliva. Software je navržen pro zvýšení výkonu standardních sériově vyráběných vozidel.

STAGE 2

Revo Fáze 2 byla vyvinuta s cílem dosáhnout co nejlepší možný výkon z automobilů s dodatečnými úpravami jako výkonnější sání, odstranění katalyzátoru nebo výměna za sportovní katalyzátor a intercooler. Fáze 2 je nastavena tak, aby maximalizovala potenciál tuningových dílů na vašem vozidle.
Obvykle si můžete všimnout zvýšení výkonu  o 10-15% ve srovnání s původními nastaveními z Fáze 1 při použití doporučeného hardwaru (tuningových dílů).

Fáze 2 umožňuje použít sportovní katalyzátor bez nutnosti CEL (Check Engine Light) nebo ho přímo vyřadit. Také poskytuje větší flexibilitu nastavení jako ve Fázi 1, aby se dosáhlo největší možný dodatečný potenciál upraveného vozidla. Pro podrobnosti o požadovaných specifikacích nás prosím kontaktuje telefonicky nebo emailem.

STAGE 2+

Revo Fáze 2+ výkonnostního softwaru byla speciálně vyvinuta pro dosažení co nejlepšího možného výkonu z automobilů se zaměřením na úpravu jako ve Fázi 2, avšak je specifická pro vozidla s upgradenutými mechanickými palivovými čerpadly. Výkon se zvyšuje ve velké závislosti na hardwarových nastavení a použitého paliva. Obvykle přidá 5-10% oproti Fázi 2. Upgrade palivového čerpadla umožňuje mnohem větší výkon v celém rozsahu otáček, ale zejména ve středních otáčkách ve vozidlech kde je původní čerpadlo nedostatečné. Detaily automobilů a dostupné doporučené hardwarové specifikace najdete na stránce konkrétního vozidla nebo nás kontaktujte.

STAGE 3

Revo Fáze 3, software byl vyvinut automobily, které používají rozsáhlejší úpravy motoru. Software je přizpůsobený tak, aby vyhovoval všem upgradenutým hardwarovým komponentům. Úprava je nastavitelná a může být přizpůsobena tak, aby vyhovovala Vašim potřebám. V závislosti na zvolené specifikaci je možné zvýšit výkon o 200% oproti standardnímu sériovému výkonu. Aby tento software pracoval efektivně a spolehlivě musí být kompatibilní s upgradenutým hardwarem. Kromě toho doporučujeme Revo SPS pro dosažení optimální výkonnosti. Pro další informace nás kontaktujte.

STAGE 4

Fáze 4 byla vyvinuta pro automobily s rozsáhlejšími motorovými úpravami. Fáze 4 je nastavena tak, aby vyhovovala vyšší úrovni upgradenutého hardwaru jako fáze 3. Maximalizuje celkový potenciál vašeho vozidla.

Software pro DSG převodovky:

STAGE 1 DSG Software

DSG komunikační software Vám umožní využít celkový potenciál motoru, a vrátí řidiči plnou manévrovatelnost vozidla. Zaměřuje se na manévrovatelnost kol bez jakýkoliv obav z přeřazování rychlosti a ztráty balance vozidla. Bez starostí si můžete užít jízdu na plný plyn bez poskakování vozidla během podřazování rychlosti. S revo DSG softwarem dostanete zpět plnou kontrolu vozidla.
Revo DSG software je možné použít na standardním vozidle a je zároveň doplněna naší kompletní Revo Fáze 1 ECU softwaru.

STAGE 2 DSG software

DSG výkonový komunikační software Vám umožní využívat plný potenciál motoru a vrátí řidiči plnou kontrolu. Zaměřuje se na manévrovatelnost kol bez jakýkoliv obav z přeřazování rychlosti a ztráty balance vozidla. Bez starostí si můžete užít jízdu na plný plyn bez poskakování vozidla během podřazování rychlosti. S revo DSG softwarem dostanete zpět plnou kontrolu vozidla.
DSG Revo software pro Fázi 2 je určen pro automobily s významnějšími hardwarovými úpravami; Výfuky, turbodmychadla a poskytuje neuvěřitelné zážitky při kombinaci s naší Fází 3 ECU výkonového softwaru, s možností volby výkonu při otáčkách 3200, 4000 nebo 4500. Zdokonalí také řídicí mapu tak aby seděla nastavením automobilu.

Pro více informací kontaktujte nejbližšího Revo dealera.