Naše filosofie

Naší filozofií je poskytovat našim zákazníkům ty nejlepší možné výkonové řešení pro jejich vozidla spolu s vynikající zákaznickou podporou. Jsme hrdí na to, že poskytujeme našim zákazníkům přední světové řešení, poskytujeme jim výhodu výkonu.

Patří nám prvenství na trhu sotvérových úprav řídících jednotek (ECU) a jsme průkopníky na trhu v úpravách softwaru pro Volkswagen – Audi Group a pomocí OBDII portu poskytujeme našim zákazníkům v současnosti nejlepší software ECU dostupný pro jejich vozidla.

Jsme odpovědí pro řidiče, kteří vyžadují od svých aut co nejvíce, bez obětování jízdních vlastností. Naše úpravy vedou na trhu díky výkonu, efektivitě a plynulosti. Veškerý náš software vyvíjíme pro maximalizaci výkonu aut našich zákazníků v rámci bezpečných hranic motoru vozidla a jeho součástí.Výzkum a vývoj na trhu probíhá ve všech oblastech programu, abychom se ujistili, že náš software bude vždy poskytovat našim zákazníkům nejlepší výkon, a co je nejdůležitější, nejvíce radosti z jízdy na jejich autech.