O firmě

Firma Revo byla založena v roce 2002 a specializuje se na výkonnostní software a softwarové doplňky pro skupinu Volkswagen / Audi a Porsche automobily. Jako lídr na globálním trhu byl tým Revo průkopníkem tuningu ECU přes port OBDII na vozidlech VAG a je jasnou volbou v aftermarket tuningových řešeních.

Revo patří mezi světovou špičku ve výkonnostním softwaru s naším britským sídlem v Daventry a regionální technické podpoře v USA. Revo má jedinečnou globální síť zahrnující více než 350 akreditovaných prodejců působících ve více než 30 zemích, které zajišťují, že naši zákazníci ocení bezkonkurenční přístup k našemu produktu a odbornou technickou podporu, kdekoliv a kdykoliv to potřebují.

Revo vysokovýkonné ECU tuning soubory uvolňují plný potenciál vašeho automobilu, se softwarem, který je plně nastavitelný podle individuálních jízdních stylů a úprav vozidla. Naše produkty nabízejí špičkový výkon s výhodou potenciálního snížení spotřeby paliva.

Revo R & D tým je průkopníkem na trhu. Prostřednictvím soustavné analýzy a hodnocení moderních systémů řízení motoru a nových technologií, Revo se snaží produkovat vysoce kvalitní, pružné a výkonné mapy, které přinášejí vždy vysoký výkon, ale zároveň s hladkým průběhem. Náš tým se může pochlubit více než stoletou kombinací zkušeností v automobilovém a technickém inženýrství, softwarových aplikacích a kalibračních zkušenostech ze široké škály OEM, závodních týmů, výzkumných, vývojových a dílenských prostředí, což zajišťuje, že Revo zůstává na čele trhu.

Naše filozofie tuningu je jednoduchá. Prostřednictvím našich neustálých investic do komplexního a rozsáhlého výzkumného a vývojového programu náš tým techniků a kalibračních specialistů tráví měsíce hodnocením a sepisováním každé změny, kterou uděláme, aby zajistili, že každá platforma, kterou vyvíjíme do nového tuningového souboru je pružná a nabízí lepší rovnováhu mezi výkonem a ovladatelností vozu.

V podstatě jdeme nad rámec normy v naší analýze kontrolních systémů vozidel, aby si všichni naši zákazníci mohli být zcela jisti kvalitou našich produktů a výkonem svých vozidel. Ujišťujeme Vás, že vždy dostanete to nejlepší na trhu co se týče výkonu, odezvy a vylepšené ekonomiky jízdy.

VAŠE VÝKONNOSTNÍ VÝHODA – Revo

Pro více informací kontaktujte nejbližšího Revo dealera.